KOKPIT
Menu - Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Kazimierska kapela "Zgoda" - Janowiec

27 marca 2017

Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu na czele z panem dyrektorem Łukaszem Skowyrą w dniu 11 marca 2017 r. zorganizował "Święto Kobiet". Na tę wspaniałą uroczystość przybyło 90 pań. Kazimierska Kapela "Zgoda" przygotowała i zaprezentowała program literacko-wokalny, w którym znalazły się utwory z repertuaru Hanki Ordonówny, Edit Piaf oraz teksty Mariana Załuckiego. Sławomir Doraczyński i Jerzy Kuna na akordeonach odegrali II Walc Dymitra Szostakowicza, którym rozkołysali zebraną publicznosc. Muszę przyznać, ze był to dla nas bardzo sympatyczny występ, gdyz po raz pierwszy występowaliśmy w Janowcu. Podczas Janowieckiego Dnia Kobiet nie zabrakło równiez występów tanecznych. Na parkiecie zaprezentowały się 2 pary z puławskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" oraz lokalni tancerze z Grupy Tańców Polskich "Rosa".

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT weekend w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu KOKPiT Kultura Kazimierz Dolny zabytki Kazimierza Dolnego kazimierska fara Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki rynek w Kazimierzu Plan Pobytu Wynajem sal Festiwale Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design