KOKPIT
Menu - Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Kazimierska kapela "Zgoda" - Janowiec

27 marca 2017

Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu na czele z panem dyrektorem Łukaszem Skowyrą w dniu 11 marca 2017 r. zorganizował "Święto Kobiet". Na tę wspaniałą uroczystość przybyło 90 pań. Kazimierska Kapela "Zgoda" przygotowała i zaprezentowała program literacko-wokalny, w którym znalazły się utwory z repertuaru Hanki Ordonówny, Edit Piaf oraz teksty Mariana Załuckiego. Sławomir Doraczyński i Jerzy Kuna na akordeonach odegrali II Walc Dymitra Szostakowicza, którym rozkołysali zebraną publicznosc. Muszę przyznać, ze był to dla nas bardzo sympatyczny występ, gdyz po raz pierwszy występowaliśmy w Janowcu. Podczas Janowieckiego Dnia Kobiet nie zabrakło równiez występów tanecznych. Na parkiecie zaprezentowały się 2 pary z puławskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" oraz lokalni tancerze z Grupy Tańców Polskich "Rosa".

Kalendarium
maj 2018
PN WT ŚR CZ PT SO ND
301
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Festiwale Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Dwa Brzegi weekend w Kazimierzu KOKPiT CIT Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu kazimierska fara Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Kultura Plan Pobytu Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design