KOKPIT
Menu - Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Kazimierska Kapela "Zgoda" z delegacją w Staufen

22 sierpnia 2017

Od 20 do 25 lipca - wspólnie z władzami Miasta i Gminy Kazimierska Kapela "Zgoda" gościła w partnerskim mięscie Staufen. Ta czterodniowa wizyta była okazją do rozmów dwustronnych na temat dalszej współpracy jak i do zwiedzania miasta. Zabudowa miasteczka jest iście bajkowa. Piękne kamieniczki usytuowane są ściśle obok siebie. Staufen - miasto Fausta w niemieckiej Badenii współpracuje z KAzimierzem już od 1994 r. Od tamtej pory regularnie co dwa lata Niemcy przyjerzdzają do polski, a w Staufen - tak jak i obecnie gości delegacja z Kazimierza. Koncert powitalny Kazimierska Kapela "Zgoda" dla władz miasta, mieszkańców i turystów wykonała przed miejscowym Ratuszem. W czasie kolacji pożegnalnej, soliści Kapeli wykonali utwory kabaretowe, co spotkało się z dużym zaciekawieniem i uznaniem ze strony publicznosci. Burmistrz Staufen osobiście podziękował wszystkich wykonawcom.

Autorem zdjęć jest Beata Losch z miasta partnerskiego Staufen.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu KOKPiT CIT Festiwale Wynajem sal kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Kultura Kazimierz Dolny Plan Pobytu festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design