KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek" 2019

13 września 2019

 

Po raz kolejny kazimierska biblioteka dołączyła do ogólnopolskiej kampanii Instytutu Książki pt. „Mała książka – wielki człowiek”. Każdy czytelnik w wieku przedszkolnym (3-6 lat), który przyjdzie do biblioteki otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajduje się także poradnik dla rodziców pt. "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".

Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Więcej informacji na stronie: http://wielki-czlowiek.pl/przedszkolak-w-bibliotece-zapisz-swoje-dziecko/

W bibliotece nadal można też odebrać Wyprawki Czytelnicze dla trzylatków (dzieci urodzonych w roku 2016), czyli książkę „Pierwsze wiersze dla…”, broszurę dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek za wypożyczenie książek .

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Serdecznie zapraszamy!

Kalendarium
kwiecień 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2930311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kultura Festiwale Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Plan Pobytu Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Atrakcje Kazimierza Dolnego KOKPiT weekend w Kazimierzu CIT kazimierska fara Kazimierz Dolny Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design