KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Janusz Filipczak - "Festiwale...festiwale..."

21 lipca 2017

Janusz Filipczak - urodzony w 1958 roku. Fotografią zainteresował się w 1973 roku kiedy rozpoczął naukę w Technikum Chemicznym w Puławach, gdzie uczęszczał na zajęcia kółka fotograficznego. W 2000 roku obronił licencjat z fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wielokrotnie nagradzany, swoje prace wystawiał w kraju i za granicą. Prezentowane prace powstały w technice hybrydowej - negatywy klasyczne czarno-biale zostały wykopiowane po zeskanowaniu metodą cyfrową - wybranych 55 zdjęć w formacie 25X38 cm pochodzi z dokumentacji Festiwali Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym wykonanych w latach od 1984 do 1989. Aktualnie prowadzi zajęcia z Fotografii Wielkoformatowej na Podyplomowych Studiach Fotografii w Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury Dwa Brzegi Wynajem sal Festiwale Atrakcje Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Kultura kazimierska fara Marka Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki weekend w Kazimierzu KOKPiT zabytki Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Kazimierz Dolny CIT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design