KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Grażyna Łobaszewska "Kazimierz w słońcu...." (koncert)

04 lipca 2014

"Najczarniejsza z białych kobiet"- polska Aretha Franklin, czyli Grażyna Łobaszewska. 20 lipca o godz. 18.00 w Synagodze w Kazimierzu Dolnym odbędzie się niezwykły recital Artystki, która jeden ze swych utworów poświęciła również Kazimierzowi Dolnemu. To „Kazimierz w słońcu mon amour”… .
Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.
Podczas koncertu artystka wykona utwory z nowej solowej płyty "Przepływamy", ale nie zabraknie również jej największych przebojów, takich jak "Czas nas uczy pogody" czy "Brzydcy".
Bilety ma koncert są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 27 w Kazimierzu dolnym - tel. 81 8810709 oraz w Synagodze w dniu koncertu.

Tagi:
Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu Plan Pobytu rynek w Kazimierzu Kultura Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury KOKPiT Festiwale Marka Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego CIT Kazimierz Dolny Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego kazimierska fara
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design