KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Głosujmy na kazimierską bibliotekę

27 września 2017

 

KOKPiT - Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zgłosiła swój udział w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Jego celem jest wyłonienie w toku głosowania bibliotek, które zostaną nagrodzone zestawami książek dla dzieci.

Drodzy czytelnicy oraz przyjaciele kazimierskiej biblioteki od Was zależy czy nasza biblioteka otrzyma aż 250 książek. Wystarczy, że codziennie oddasz na nas głos. Biblioteka, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma pakiet książek i pufy do wspólnego czytania.

Głosowanie jest możliwe od 2 października 2017 r. do 31 października 2017 roku.

Aby oddać głos należy odwiedzić serwis internetowy pod adresem www.wspolneczytanie.pl, zarejestrować się w tym serwisie lub posiadać aktywne konto w serwisie społecznościowym Facebook. Celem oddania głosu w konkursie należy zalogować się na powyższej stronie i „kliknąć” w tzw. „buton” widoczny bezpośrednio przy nazwie i adresie naszej biblioteki w liście bibliotek biorących udział w konkursie.

Zachęcamy do głosowania na kazimierską bibliotekę. Jest szansa na wzbogacenie naszego księgozbioru. Prosimy o wsparcie! Wspólnie możemy wygrać. Dziękujemy za każdy oddany głos.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara weekend w Kazimierzu festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Dwa Brzegi zabytki Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Festiwale rynek w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal CIT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design