KOKPIT
Menu - Strona główna

Strona główna

Dzień dziecka z wędką 2017

22 maja 2017

Polski Związek Wędkarski Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym i Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zapraszają chętne dzieci do 12 roku życia wraz z dorosłym opiekunem na zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka. Spotykamy się w niedzielę 4 czerwca koło kawiarni Rynkowa o godz. 7:30. Zawody potrwają do dwóch godzin - w zależności od pogody. Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowy dyplom, miejsca na podium zostaną uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Zapisy do 27 maja w siedzibie KOKPiT lub telefonicznie 81 8810040. Ilośc miejsc ograniczona. 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Festiwale kazimierska fara weekend w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Plan Pobytu KOKPiT zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Wynajem sal Kazimierz Dolny Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny CIT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design