KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Dzień Książki 2019

17 kwietnia 2019

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to doroczne święto ustanowione w 1995 roku przez UNESCO, na wniosek rządu Hiszpanii i Międzynarodowej Unii Wydawców. Święto zainaugurowano w Barcelonie, w setną rocznicę powstania Unii w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.

KOKPiT – Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zaprasza 24 kwietnia 2019 r. na obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. W tym roku wspólne świętowanie przebiegać będzie  w naszej gminie  pod hasłem "Książka jest dobra na wszystko".

Współorganizatorami obchodów Dnia Książki są instytucje, w których przygotowane zostały różnego rodzaju imprezy czytelnicze: Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym, Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa w Bochotnicy, Społeczna Szkoła Podstawowa w Skowieszynku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej w Rzeczycy.

Plan spotkań w załączniku.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego CIT Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Festiwale KOKPiT Kultura Wynajem sal Plan Pobytu Dwa Brzegi Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design