KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

"Dzień Dziecka z wędką" 2018

17 maja 2018

Zawody wędkarskie organizowane są od 2015 roku we współpracy z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury, Promocji i Turystyki.
Z roku na rok impreza rozrasta się i przyciąga coraz większą rzeszę młodych uczestników wraz z rodzinami. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymuje poczęstunek, słodkości, napoje. Każde, po zakończeniu zawodów, zostaje obdarowane nagrodą rzeczową i pamiątkowym dyplomem. Za miejsce na podium zwycięzcy otrzymują puchary, medale, puchar otrzymuje również najmłodszy uczestnik zawodów.
Staramy się co roku uatrakcyjniać wydarzenie – dzieci zostają dowożone melexami na prywatny teren gdzie znajduje się staw, a po zawodach odwożone są na kazimierski rynek. Na czas trwania zawodów dostają prowiant, po zawodach i uroczystym wręczeniu nagród całe rodziny zapraszane są na wspólne grillowanie.

Celem akcji jest popularyzowanie wędkarstwa, zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania tego sportu, pozyskiwanie młodych członków Koła, a w szerszej perspektywie - zachęcenie do spędzania wolnego czasu na łonie natury w grupie osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach, nauka zdrowej rywalizacji.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal festiwale w Kazimierzu CIT Kazimierski Ośrodek Kultury KOKPiT Plan Pobytu Marka Kazimierz Dolny Kultura zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny Atrakcje Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi weekend w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Festiwale kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design