KOKPIT
Menu -

Dzień Dziecka z wędką- 02.06.2019

Dzień Dziecka z wędką- 02.06.2019

Dzień Dziecka z wędką- 02.06.2019

17 maja 2019

Zawody wędkarskie organizowane są od 2015 roku we współpracy z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury, Promocji i Turystyki.
Z roku na rok impreza rozrasta się i przyciąga coraz większą rzeszę młodych uczestników wraz z rodzinami. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymuje poczęstunek, słodkości, napoje. Każde, po zakończeniu zawodów, zostaje obdarowane nagrodą rzeczową i pamiątkowym dyplomem. Za miejsce na podium zwycięzcy otrzymują puchary, medale, puchar otrzymuje również najmłodszy uczestnik zawodów.
Staramy się co roku uatrakcyjniać wydarzenie – dzieci zostają dowożone melexami na prywatny teren gdzie znajduje się staw, a po zawodach odwożone są na kazimierski rynek. Na czas trwania zawodów dostają prowiant, po zawodach i uroczystym wręczeniu nagród całe rodziny zapraszane są na wspólne grillowanie.

Celem akcji jest popularyzowanie wędkarstwa, zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania tego sportu, pozyskiwanie młodych członków Koła, a w szerszej perspektywie - zachęcenie do spędzania wolnego czasu na łonie natury w grupie osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach, nauka zdrowej rywalizacji.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Wynajem sal rynek w Kazimierzu festiwale w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi zabytki Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierski Ośrodek Kultury Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego CIT Festiwale KOKPiT Kazimierz Dolny kazimierska fara Kultura
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design