KOKPIT
Menu - Współpraca

Współpracownicy

Współpraca

Współpracownicy

Dorota Opolska- Maksym

15 maja 2014

Z wykształcenia pedagog, plastyk. Od wielu lat zajmuję się rękodziełem artystycznym, malarstwem na szkle i drewnie. Tworzę własne innowacyjne techniki plastyczne, wykorzystując różnorodne materiały, np.: „ kolaże scandic folk”, „ patchworkowe obrazy”. Moje prace inspirowane są polskim i skandynawskim folklorem. Swoje pasje i zainteresowania zaszczepiam zarówno uczestnikom zajęć artystycznych w KOKPIT, jak i uczniom gimnazjum i liceum w których prowadzę plastykę, zajęcia artystyczne i arteterapię. W Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki prowadzę zajęcia rękodzieła artystycznego dla dorosłych.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
rynek w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Plan Pobytu Atrakcje Kazimierza Dolnego Festiwale Kazimierz Dolny Marka Kazimierz Dolny Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Wynajem sal festiwale w Kazimierzu CIT Dwa Brzegi kazimierska fara
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design