KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

"Czytanie to moja pasja"-Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

14 kwietnia 2014

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, 23 kwietnia 2014 r. po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Jest to doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.
W naszej gminie to święto przebiegać będzie w tym roku pod hasłem "Czytanie to moja pasja”. Na spotkania zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby z naszej gminy. Współorganizatorami obchodów Dnia Książki są instytucje, w których przygotowane zostały różnego rodzaju wystawy, konkursy, spotkania: Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym, Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa w Bochotnicy, Społeczna Szkoła Podstawowa w Skowieszynku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rzeczycy.

Szczegółowy plan spotkań w załączniku.
 

Tagi:
Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego Wynajem sal Kazimierz Dolny kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu CIT Marka Kazimierz Dolny KOKPiT Plan Pobytu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design