KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

"Czytanie to moja pasja"-Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

14 kwietnia 2014

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, 23 kwietnia 2014 r. po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Jest to doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.
W naszej gminie to święto przebiegać będzie w tym roku pod hasłem "Czytanie to moja pasja”. Na spotkania zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby z naszej gminy. Współorganizatorami obchodów Dnia Książki są instytucje, w których przygotowane zostały różnego rodzaju wystawy, konkursy, spotkania: Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym, Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa w Bochotnicy, Społeczna Szkoła Podstawowa w Skowieszynku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kazimierzu Dolnym, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rzeczycy.

Szczegółowy plan spotkań w załączniku.
 

Tagi:
Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT rynek w Kazimierzu Wynajem sal kazimierska fara Kazimierz Dolny zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Festiwale Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki KOKPiT Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Kultura festiwale w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design