KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Czwarta Sobota Literacka 2019

25 czerwca 2019

 

22 czerwca 2019 r. miłośnicy literatury spotkali się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki aby porozmawiać o książce ks. Adama Bonieckiego i Anny Goc Boniecki. Rozmowy o życiu.

Już dziś zapraszamy do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki na kolejną Sobotę Literacką 20 lipca 2019 r. na dyskusję o książce Calka Perechodnika Spowiedź.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego Wynajem sal KOKPiT festiwale w Kazimierzu Festiwale rynek w Kazimierzu Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Marka Kazimierz Dolny CIT Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Kazimierz Dolny Plan Pobytu kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design