KOKPIT
Menu - Oferta

Projekt edukacyjny "Bohaterzy niepodległości"

Oferta

Projekt edukacyjny "Bohaterzy niepodległości"

Artysta w walce o niepodległą Polskę - Ignacy Jan Paderewski

25 września 2018

 

Na wrześniowym spotkaniu w ramach projektu "Bohaterzy niepodległości" uczniowie mieli okazję poznać kolejną postać, która walczyła o naszą niepodległość. Tym razem był to Ignacy Jan Paderewski muzyk i dyplomata. Uczniowie poznali biografię naszego bohatera oraz jego znaczenie dla odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ignacy Jan Paderewski zapisał się w historii jako postać niezwykła. Nie tylko był wybitnym muzykiem, ale i wielkim patriotą. Swoją charyzmą oraz dobrodusznością zjednywał sobie ludzi gdziekolwiek się pojawił.

Kalendarium
styczeń 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
zabytki Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny KOKPiT Wynajem sal Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura kazimierska fara Festiwale rynek w Kazimierzu Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierz Dolny CIT festiwale w Kazimierzu weekend w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design