KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

A.Brylski. Portrety. Dalecy i bliscy ... znajomi Kazimierza Dolnego

04 sierpnia 2016

Andrzej Brylski urodził się w 1950 roku. Lata 1969-1974 to czas studiów w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi. Po studiach pracował w PRF Zespoły Filmowe w pionie scenograficznym m. in.: „Trędowata”, „Sekret enigmy”, „ Schodami w górę, schodami w dół” , „Dwa księżyce” (lata 1974-1996). Jednocześnie realizował się w malarstwie – głównie pastel, temat - portret.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi rynek w Kazimierzu KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Marka Kazimierz Dolny kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Plan Pobytu weekend w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny CIT festiwale w Kazimierzu Wynajem sal Festiwale zabytki Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design