KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

11 Kazimierski Jarmark Świąteczny

10 października 2017

Co prawda do świąt jeszcze daleko, ale my już zapraszamy na kolejny Kazimierski Jarmark Świąteczny, który tym razem odbędzie się 16 i 17 grudnia. W tym roku Jarmark już po raz 11 zagości w naszym miasteczku.
Jak co roku Jarmark Świąteczny połączony jest z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można spróbować tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych itp.
Wydarzenie to jest już tradycją i na stałe zagościło w kalendarzu naszych imprez zimowych.
Na Jarmarku czekają nas również min.: kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Kazimierskiego Stowarzyszenia, warsztaty ozdób świątecznych, zabawy i konkursy dla dzieci.
Największą atrakcją wśród najmłodszych uczestników Jarmarku jest przyjazd na kazimierski Rynek Mikołaja ze słodkimi upominkami.
W niedzielę 17 grudnia o godz. 16.00 na kazimierskim Rynku odbędzie się Spotkanie Opłatkowe organizowane w miasteczku po raz siódmy z inicjatywy Radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Kazimierza Dolnego.

Dla wystawców zainteresowanych wzięciem udziału w Jarmarku Świątecznym, poniżej zamieszczamy do pobrania Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy.
 

Kalendarium
czerwiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2728293031
25
26
27
28
29
30
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Festiwale KOKPiT Marka Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Plan Pobytu weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury CIT zabytki Kazimierza Dolnego Kultura Kazimierz Dolny kazimierska fara Wynajem sal
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design