KOKPIT
Menu - Mapa serwisu

Archiwum

Mapa serwisu

Archiwum

10 Kazimierski Jarmark Świąteczny

03 listopada 2016

Co prawda do świąt jeszcze daleko, ale my już zapraszamy na kolejny Kazimierski Jarmark Świąteczny, który tym razem odbędzie się 10 i 11 grudnia. W tym roku Jarmark już po raz 10 zagości w naszym miasteczku.
Jak co roku Jarmark Świąteczny połączony jest z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można spróbować tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych itp.
Wydarzenie to jest już tradycją i na stałe zagościło w kalendarzu naszych imprez zimowych.
Na Jarmarku Czekają nas również min.: kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Koła Twórców Ludowych z Kazimierza Dolnego, warsztaty ozdób świątecznych, zabawy i konkursy dla dzieci.
Największą atrakcją wśród najmłodszych uczestników Jarmarku jest przyjazd na kazimierski Rynek Mikołaj ze słodkimi upominkami. W tym roku Mikołaj również nas odwiedzi.
W niedzielę 11 grudnia o godz. 16.00 odbędzie się Wigilia Miejska – organizowana w miasteczku po raz szósty z inicjatywy Radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Kazimierza Dolnego.

 

Dla wystawców zainteresowanych wzięciem udziału w Jarmarku Świątecznym, poniżej zamieszczamy do pobrania Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy,
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu kazimierska fara Marka Kazimierz Dolny Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Festiwale CIT Kazimierz Dolny Plan Pobytu rynek w Kazimierzu Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego KOKPiT Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design