KOKPIT
Menu - Mapa serwisu

Archiwum

Mapa serwisu

Archiwum

... na Święto Kobiet: Koncert Piosenki Francuskiej

25 lutego 2019

9 marca 2019 roku o godz.17:00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się koncert na Święto Kobiet którego, wykonawcami będą: Chris Schittulli - vokal, Bogdan Hołownia - fortepian i Bogdan Tchórzewski - bębny. W programie artyści zaprezentują utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Henryka Warsa czy Jacka Cygana - interpretowanych po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich takich artystów jak: Edith Piaf, Charles Trenet, Yves Montand, Gilbert Bécaud czy Michel Legrand. Wysmakowana i subtelna aranżacja muzyków oraz wyjątkowe warunki głosowe Chrisa pozwalają poznać te wspaniałe piosenki na nowo. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli zabrać odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce. Wstęp na koncert jest możliwy tylko za okazaniem zaproszenia, które można odebrać w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie koncertem, bardzo prosimy o przemyślane decyzję i potwierdzenie swojej obecności. 
Serdecznie zapraszamy.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Festiwale Turystyka Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi Wynajem sal Kultura Kazimierz Dolny CIT Kazimierski Ośrodek Kultury zabytki Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego kazimierska fara rynek w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design